Hakkinda

Türk Telekom Akademi olarak, Genel Müdürümüz K. Gökhan Bozkurt’un yönetiminde ve direktörümüz Dr. Ayhan Artar’ın koordinasyonunda Türk Telekom Grubu çalışanlarının ve satış kanallarının eğitim ve gelişimini sağlamak amacıyla 2008 yılında kurulduk.

Sektörün okulu konumunda olan Türk Telekom Akademi, 2010 yılında ITU’nun Türkiye’de tek, dünya da ise sayılı mükemmellik merkezlerinden birisi olarak seçilmiştir. ITU dışında, ASTD, ECLF ve ETSI gibi kuruluşlar ile de birçok alanda çeşitli işbirliği çalışmaları sürdürülmekte olup, eğitim ve gelişim faaliyetlerimizi sürekli genişleyen ulusal ve uluslararası işbirliği ağı ile desteklenmeye devam etmekteyiz.

Uluslararası işbirliklerimizin yanısıra, “gelecek üniversite öğrencilerimizin ellerinde şekillenecek” görüşüyle başlattığımız “Geleceğe Değer” projesi kapsamında üniversite öğrencilerimiz ile buluşmakta ve kazandığımız deneyimleri paylaşmaktayız. Ayrıca işbirliği içinde olduğumuz üniversitelerde Telekomünikasyon Sektörü ve uygulamalarımız hakkında seminerler ve eğitimler de vermekteyiz.

www.turktelekomakademi.com.tr
  • ITU: International Telecommunication Union
  • ASTD: The American Society for Training & Development
  • ECLF: The European Corporate Learning Forum